Millist ovulatsioonitesti eelistada?

Millist rasedustesti eelistada?

Ribaovulatsioonitest

Ovulatsioonitestide tundlikkus:
20miu/ml - Kõrge tundlikkus
30miu/ml - Normaalne tundlikkus
40miu/ml - Madal tundlikkus
Ribarasedustest
Rasedustestide tundlikkus:
10miu/ml - Kõrge tundlikkus
25miu/ml - Normaalne tundlikkus
Ovulatsioonitest One Step on kõrge tundlikkusega (20miu/ml) ribatest, mis mõõdab LH hormoonisisaldust uriinis. LH hormooni taseme tõus põhjustab ovulatsiooni toimumise. Selle tõusu uriinis tuvastabki ovulatsioonitest.
LH taseme tõus uriinis toimub ca 24-36h enne ovulatsiooni, mis võimaldab rasestumiseks 2-3 kõige sobivamat päeva
ära määrata. One Step ribatestid on soodsaimad ja samas kõige tundlikumad ovulatsioonitestid.
Rasedustest One Step on üks tundlikumaid rasedusteste - tuvastades raseduse juba väga varajases staadiumis - alates 10. päevast peale ovulatsiooni. Rasedustestid mõõdavad HCG hormooni olemasolu uriinis, mis mitte rasedal naisel on 5miu/ml kohta. One Step rasedustest mõõdab HCG konsentratsiooni
uriinis juba 10miu/ml kohta. One Step rasedustestid on soodsaimad ja samas kõige tundlikumad rasedustestid.
     
  Clearblue digitaalsed ovulatsioonitestid Clearblue digitaalsed rasedustestid
 

Mugavus ja kindlustunne!
Ei mingit triipude võrdlemist! Tulemused 3 minutiga!
Pakis on 10 testi.

Ülimugavad digitaalsed testid!
Pakis 2 testi.
Clearblue testid on selged ja usaldusväärsed.
Naerunägu LCD ekraanil annab teada, kui on käes rasestumiseks kaks kõige sobivamat päeva. Clerblue digitaalseid teste tuleks eelistada, kui Teie LH hormoonide tase uriinis on madal ja seetõttu on Teil raske ovulatsioonitesti triipude põhjal ovulatsiooni määrata. Samuti, kui hindate mugavust.
Clearblue digitaalseid rasedusteste on ülimugav kasutada. LCD ekraanilt loed sõnadega kas oled rasestunud või mitte. Kui test on positiivne ilmub ekraanile lisaks ka raseduse kestvus nädalates. Clerablue digitaalseid rasedusteste tuleks eelistada, kui hindate mugavust või kui Teil on raseduse varajase staadiumi tõttu raske määrata teise triibu olemasolu riba -või plaattestiga.
   
Moonlight Baby korduvkasutatav ovulatsioonitest Plaatrasedustest


Väike ja kompaktne
Mugav ja lihtne kasutada
Töötab mikroskoobina
Võib testida kus iganes
Testib süljega
KorduvkasutatavRasedustestide tundlikkus:

10miu/ml - Kõrge tundlikkus
25miu/ml - Normaalne tundlikkus

Võimaldab testida alates esimesest päevast peale menstruatsiooni ärajäämist.
 
Digitaalne basaaltermomeeter Geon FSH Viljakustest naistele.
Pulkviljakustest ja ribaviljakustest
images/viljakustest
Mõõdab temperatuuri 35,5C-43,0C. Näitab temperatuuri kaks kohta peale koma. Mäluga - näitab viimati mõõdetud temperatuuri Hakkab piiksuma, kui temperatuur on mõõdetud - kuigi soovitatav on mõõta kuni 5 minutit täpsema tulemuse saamiseks. Annab märku, kui temperatuur on üle 37,8C.
On veekindel. 10 minuti järel lülitub ise välja. Patarei on kaasas ja juba termomeetri sees. Termomeeter on plastik karbis ja pakendis. Loe lähemalt basaaltemperatuuri mõõtmisest siit
Viljakustest / menopausi test. FHS (foliikuleid stimuleeriv hormoon) on tihendalt seotud naise viljakuse ning munasarjade tööga. Viljakustest mõõdab FSH hormooni sisaldust uriinis. Kui FSH hormooni sisaldus uriinis on üle 25 miu/ml kohta, võib see olla märk kahanevast viljakusest. Test sobib üle 35 aastastele naistele ning naistele, kes soovivad hinnata oma viljakust.
   
Spermasõbralik libesti Conceive Plus 75ml Spermasõbralik libesti Pre-Seed 40ml
images/pre-seed-multiuse-lubricant
Tavaliste libestite kasutamine pereplaaneerimise ajal
võib takistada oluliselt sperma liikuvust. Lisaks tagavad spermasõbralikud libestid spermale ellujäämiseks sobiva PH keskkonna.

Conceive Plus libesti on PH ja elektrolüüdidega tasukaalustatud spermasõbralik libestusgeel, mis aitab tupes luua viljastumissõbraliku keskkonna. See on ainus libesti, mis sisaldab ka kaltsiumi ja magneesiumi ioone. Conceive Plus on kiidetud arstide ja naistekliinikute
poolt rohkem, kui 60 riigis.


Tavaliste libestite kasutamine pereplaaneerimise ajal võib takistada oluliselt sperma liikuvust. Lisaks tagavad spermasõbralikud libestid spermale ellujäämiseks sobiva PH keskkonna.

Tuntud bränditoode Pre-Seed on esimene naturaalne spermasõbralik libesti, mis leevendab tupe kuivust ja samas tekitab spermale sobiva keskkonna, jälgides selle PH taset. Spermale sobilik PH keskond on 7.0-8.5. Madalamas või kõrgemas PH keskkonnas paljud spermarakud hukkuvad. Lisaks tagab Pre-Seed sperma loomuliku liikumise libestusaines, mis omakorda loob rohkem võimalusi rasestumiseks. Pre-Seed pakis on 40mg tuub ning 9 applikaatorit libesti mugavamaks kasutamiseks.

   (C)2010 All Right Reserved
Pink Dreams OÜ / Registrikood 11690261 / Tähe 37 11619 Tallinn / info@dreams.ee /
Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree medical web templates